Sipariş ve Sorularınız İçin Mail: kurdelelikedi@gmail.com

Nikah yada Bebek için Kuş Evi İthal Şeker Kutusu Nikah, Nişan, Bebek için Kalpli Şeker Kutusu Erkek Bebek Şekeri Kutuları Kız Bebek Şekeri Kutuları Erkek Bebek Şekeri Ahşap Çerçeve Kutu Sandık Şeklinde Nikah Şekeri yada Kına Kutusu Ahşap Nikah Şekeri Kutuları

2 Nisan 2013 Salı

Okyanusu Aşıp Gelen Ciciler :)


Selamlar

Bir süredir evde olmadığımı yazmıştım, eşim Seattle'dan döndü, ben de hem ona hem evime kavuştum :)
Tabi ki eli boş gelmemiş, bize ciciler getirmiş..Sevdiğimiz filmlerden biridir "Sleepless in Seattle". Bu tişörtü görünce de seveceğimi düşünerek almış eşim, ki ben de çok sevdim.. Şu aralar ki uykusuz durumuma da pek uygun :)Seattle kabartmalı kupa ve çerçeve..


Eşim bana birşey almak istediğini söyleyince ben de tercihimi Guess marka saatten yana kullandım :) Marka takıntım yoktur ama  Guess'in çanta ve saatlerini çok beğeniyorum. Türkiye'ye göre fiyatında yarı yarıya bir fark vardı. Aslında netten 4-5 model beğenip kodlarını gönderdim ama mağazada içlerinden sadece bu varmış.. Kalpli ve ışıltılı oluşunu çok beğendim..

Bu da bilekte duruşu.. Saatin çapı biraz büyük ama büyük saatler moda olduğu için gözüm de alışır sanırım :)Bunlar da Emirhan'ın Carter's ganimetleri.. Sanırım en çok ona yaradı bu iş gezisi :)


Şimdilik bu kadar..

Eşimin çektiği Seattle manzaralarıyla bir sonraki postta beraber olmak üzere :)
3 yorum:

Eyup Yiğit Kartal dedi ki...

Güle güle giyin ve kullanın:)

Gurme Şirine dedi ki...

kalpli saatine ve kupana bayıldım...
güle güle kullanın inşallah...

Oya Genç dedi ki...

Merhabalar. Sizinle tanışmaktan mutluluk duydum.. Hediyelerinizi güle güle kullanın. Sevgiler.. Bende takipteyim sizi. Görüşmek üzere..

Yorum Gönder