Sipariş ve Sorularınız İçin Mail: kurdelelikedi@gmail.com

Nikah yada Bebek için Kuş Evi İthal Şeker Kutusu Nikah, Nişan, Bebek için Kalpli Şeker Kutusu Erkek Bebek Şekeri Kutuları Kız Bebek Şekeri Kutuları Erkek Bebek Şekeri Ahşap Çerçeve Kutu Sandık Şeklinde Nikah Şekeri yada Kına Kutusu Ahşap Nikah Şekeri Kutuları

21 Nisan 2014 Pazartesi

17. Hafta ve Minik Pisimin Cinsiyeti

Selamlar,

Cinsiyetle yazıya başlayalım.."İki oğlan anası" kategorisine beni de yazın.. Yeap, it's a boy, again :)

İlk çocuk erkek olunca bu sefer herkesde kız beklentisi oldu doğal olarak.. Ama ben ikinci erkek fikrine alıştım bile :) Karnınızda onu hissetiğiniz anda sağlıklı olsun da hayırlısı ne ise o olsun diyorsunuz.
Emirhan'a hem arkadaş hem de kıyafetlerine ortak olacak anlaşılan.. İyi yanlarından birisi de kıyafet derdimizin minimum olması şuan, zira abisininkiler yeni yeni küçüldüler hep :)
İlkinde neydi o telaşlar, bebek odası, oyuncağı, arabası, gerekli bir sürü eşya ve giysi. İkincide kafa rahat oluyormuş :)

Geçen hafta, aylık kontrolüme 3 gün kala bir miktar kanamam oldu ve telaşla doktorumu aradım ve kontrole gittim. Gebelikte kanama deyince ilk akla gelen düşük riskidir sanırım.. Ben de o sebeple korktum, fakat sadece 2-3 gün süren lekelenme tamamen geçti şuan, umarım tekrarlamaz. 

Plesantanın şuan için biraz aşağıda olduğunu fakat ilerleyen haftalarda kendisini yukarı çekmesi gerektiğini söyledi doktor. Yukarı çekilmezse erken doğum riski olusturabilirmiş ve zaman zaman kanamalara yol açabilirmiş. İstirahat etmek önemli şu durumda ama öyle sürekli yatar bir durumum yok, zaten Emirhanla pek mümkün de değil :)

Bir sonraki ay ayrıntılı ultrason var, umarım içeride herşey yolundadır..
Sevgiler :)

1 yorum:

Fatma Fidan Başaran dedi ki...merhaba,
4 mayıs blogger buluşmasına katılmak ister misiniz?
http://ilkblogdenemem.blogspot.com.tr/2014/03/4-mays-2014-blogger-yzarlar-bulusmas.html
fatmafidanbasaran@hotmail.com adresimden bana ulaşabilirsiniz.
sevgiler

Yorum Gönder