Sipariş ve Sorularınız İçin Mail: kurdelelikedi@gmail.com

Nikah yada Bebek için Kuş Evi İthal Şeker Kutusu Nikah, Nişan, Bebek için Kalpli Şeker Kutusu Erkek Bebek Şekeri Kutuları Kız Bebek Şekeri Kutuları Erkek Bebek Şekeri Ahşap Çerçeve Kutu Sandık Şeklinde Nikah Şekeri yada Kına Kutusu Ahşap Nikah Şekeri Kutuları

27 Şubat 2013 Çarşamba

Hastayım, Hastasın, Hasta..

    Ailece bu haldeyiz.. hadi bizimki neyse de Emirhan'ın ki çok zor geçiyor.. O sebeple ki ne kendi blogumla ne de sizinkilerle pek ilgilenemedim malesef..


    5 gündür hasta kuzum, ateşi çıkıyordu, önce diş gelecek herhalde dedik ama başka rahatsızlıkları da olunca ve ateşi pek düşmeyince haftasonu gecenin 3'ünde acilde bulduk kendimizi.. daha doktor bakmaya bile başlamadan ağlayan bizim keratayı muayene etmek pek kolay olmadı tabi.. griple birlikte kulağının birinde kızırıklık var dedi doktor ama antibiyotik için erken, iyileşmezse haftaiçi doktora gelirsiniz yine dedi..
Geceleri uyku sıfır, boğazları da ağrıyor öksürüyor derken dün yine çıktık doktora, kan verdi ilk defa kuzum neyseki birşey çıkmadı, viral bir enfeksiyonmuş.. bu aralar salgın var galiba kimi görsem hasta zaten.. biz de babasıyla gribe yakalandık.. ama  Emirhan'dan dolayı ayakta atlatmaya çalışıyoruz, pek dinlenemedik..

     Acayip hasta nazı yapıyor bana, sürekli omzuma başını yaslayıp gezecek, orada uyuyacak, başka kimselere de gitmeyecek.. yerine yatırınca hemen anlıyor, ağlıyor.. yarımsaat kadar daldıktan sonra ancak yatırabiliyorum yerine, orada da fazla uyuyamıyor..


Uyutma yöntemleri no bilmem kaç.. tekerlekli koltuk ile ileri geri sallama.. görüldüğü üzere işe yarıyor :)

Bu arada son bir ayda aldığı kiloyu bir haftada vererek rekor kırdı :( hiç bişi yemek istemiyor, sadece emiyor bu aralar.. birşey yedirince öksürüp geri çıkartıyor.. iyileşip iştahla yiyeceği günleri sabırla beklemekten başka çarem yok sanırım..

5 yorum:

Terzi Esma dedi ki...

canım benim yaa Allah acil şifalar versin inşaallah bir an önce sağlığına kavuşur,çocukların huyu değişiyor hasta olunca bide ilaçların yan etkisi zor tatlım seninde Allah yardımcın olsun
sevgiler..sağlıklı günler..

Benim Bebeğim dedi ki...

ayy içim gitti .s
kıyamam yavrumaa ya inşallah hemen toparlar..Allah acil şifalar versin canım

MeLiKeACAR dedi ki...

ayy geçmiş olsunya :/ kıyamam

Eyup Yiğit Kartal dedi ki...

Çok ama çok geçmilş olsun:)Acil şiflaar..
Aman kuzular hasta olmasın ben olmaya rağzıyım...

Kurdeleli Kedi dedi ki...

Sağolun.. İyileştik gibi artık, giden kilolarını yerine koyma çabası içindeyim.. İştahı açıldı gibi maşallah diyeyim :)
aynen kuzular hasta olmasın, çok nazlı ve iştahsız oluyorlar, eriyip bitiyorlar..

Yorum Gönder